שיווק חברתי

שיווק חברתי – מה זה בדיוק?

שיווק חברתי הוא ערוץ חדש בעולם השיווק באינטרנט, בו נעשים מאמצים שיווקיים לקידום עסקים באמצעות ערוצים חברתיים שונים באינטרנט.
הערוצים המגוונים בעולם השיווק החברתי כוללים בין היתר בלוגים פודקאסטים, וידאוקאסטים, שיווק ויראלי על מאפייניו השונים, כתיבת תגובות וטוקבקים באתרים שונים וכן השתתפות בפורומים ובצ'טים באינטרנט.

הגדלת התעבורה באתר

שיווק חברתי – מהן היתרונות?

העלאת המודעות, כמות התעבורה והעלאת רמת הפופולאריות של האתר.
שיווק חברתי מאפשר יצירת דפי תוכן רבים אשר מפנים לאתר שלכם. הגדלת כמות הדפים מגבירה באופן משמעותי את התנועה לאתר ומשפרת מאוד את מיקום האתר במנועי החיפוש השונים.

קידום במנועי חיפוש

קידום מילות מפתח במנועי החיפוש.
יצירת דפי תוכן רבים תביא לניצול טוב יותר של האתר ותעזור לו "להשתלט" על נישות רבות עם מילות מפתח שונות.

עלויות נמוכות

אל מול שיטות הפרסום השגרתיות באינטרנט, השיווק החברתי מאפשר לכל אחד לקדם את שירותיו ו/או מוצריו ברשת בהוצאה כספית מינימלית.
יתרה מכך, בעל עסק יכול לבצע בעצמו את השיווק החברתי, לרוב לאחר קבלת ייעוץ מחברה מקצועית המתמחה בנושא, כל זאת בהנחה שיש לאותו בעל עסק את כל המשאבים המתאימים בין אם זה כוח אדם, זמן פנוי, יכולת כתיבה והתנסחות מפותחת והכרות לעומק עם האינטרנט.

שיווק חברתי – איך עושים את זה?

שיווק חברתי מתחיל בהגדרת יעדים.
בין המטרות השיווקיות האפשריות אפשר למצוא טשטוש עקבות של פרסום שלילי, הגברת החשיפה ברשת, העצמת תדמית חיובית, הגדלת נפח המכירות וכדומה. לאחר הגדרת היעדים, מחפשים אתרים שונים מהתחום אותו אתם רוצים לקדם, לרבות אתרי קהילות, בלוגים, פורומים וערוצים חברתיים אחרים. אחרי שאיתרנו את האתרים המובילים מבחינת התנועה ומיקומם במנועי חיפוש, נתחיל בביסוס המעמד הוירטואלי בהם.

שיווק חברתי – איך אנחנו משתלבים

אנו נספק לכם את מיטב הפתרונות בעולם השיווק החברתי. נתכנן , נחקור, ונשווק עבורך בקהילות החברתיות השונות. נשמח לספק:

תכנון של התדמית האינטרנטית שלך ושל העסק

מחקר של אתרים רלוונטים: אתרי קהילות, פורומים, בלוגים, צ'טים וכדומה.
בניית דפים אישיים ותחזוקם.
שיווק סמוי באתרי קהילות.
כתיבת והפצת מאמרים ותכנים.
הפקת סרטונים והפצתם באתרים הרלוונטיים (יוטיוב, פליקס וכדומה).