מיתוג עסקי

הניסיון המצטבר של שנים בעבודה מול לקוחות רבים בשוק בשילוב עם אנשי מקצוע מהבכירים והמקצועיים בתחום הקריאייטיב,
מבטיח לך כי מיתוג בוואב טאלנט ייתן לך את הפתרון שיעמיד את העסק שלך בשורה הראשונה של החברות המובילות.

מה זה מיתוג?

בתקופה בה הפרסום באינטרנט הפך להיות זול במיוחד, הביקוש למיתוג עולה מיום ליום הן על ידי החברות הגדולות והן על ידי חברות קטנות בשוק הרוצות לבדל את עצמן מהחברות קיימות ומבוססות.
תהליך המיתוג כולל בתוכו עיצוב לוגו ייחודי שמבטא את מטרות החברה, את הרעיון העומד מאחוריה וכאמור את בידולה משאר השחקנים בשוק.
בעולם בו התקשורת החזותית תופסת מקום גדל והולך, חשוב לגבש זהות לחברה שמתבטאת הן בבחירת גוונים מתאימים והן בבחירת הפונטים התואמים את אופיה.
עוצמתו של המיתוג בא לידי ביטוי ביצירת פרופיל אמין ואיכותי המשודר כלפי חוץ, דבר שלקוחות רבים רואים כחשוב הרבה יותר ממחיר המוצרים אותם החברה מספקת.
את המיתוג האינטרנטי ניתן לעבות עם מוצרי פרסום נוספים כמו כרטיסי ביקור, פולדרים, ברושורים, ניירת משרדית ועוד. שימוש הלקוח במוצרים ממותגים של החברה יחשוף אותו למותג שוב ושוב,
דבר שיהווה למעשה פרסומת נוספת וחשובה. בנוסף, חשוב לשמור על חזות אחידה בחברה, מרכיב שתורם לחוזקה ויגרום לגולשים ולקוחות לזכור ולזהות את המותג בכל מדיה בה יתפרסם.

למה מיתוג של ווב טאלנט?

בעזרת צוות הקריאייטיב שלנו, הכולל מנהל קריאייטיב בכיר, מעצבי אינטרנט ומעצבי דפוס וכן אנשי תוכן, אנחנו בוואב טאלנט מובילים עבור הלקוח את התהליך החשוב של עיצוב והתאמת המותג כך שיהלום את פרופיל החברה ויהווה חוליה חשובה במינוף העסק והצבתו בשורה הראשונה של המותגים הקיימים בשוק.

שאלות?

השאירו פרטים ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי