נציג וירטואלי

סוכן וירטואלי – Virtual Spirits

סוכן צ'אט וירטואלי של Virtual Spirits הוא הפתרון היעיל ביותר בכדי לעזור לך ליצור יותר לידים בבכל יום, 24 שעות ביממה באופן אוטמטי, על ידי מתן מענה לשאלות הגולשים ואיסוף פרטים כמו שם, טלפון וכתובת דוא"ל של לקוחות פוטנציאליים, כך שתוכל לחזור אליהם בכדי לסגור את העסקה.

החלק הטוב ביותר הוא שבמשך הזמן, על ידי ניהול נכון של הסוכן הוירטואלי, הסוכן הופך להיות יותר ויותר חכם, מה שהופך אותו לעובד המיומן ביותר שלך העוסק באמנות של המרת המבקרים באתר ללידים של מכירות ומתן שירות ותמיכה ללקוחות!

מחקרים מראים שהוספת סוכן וירטואלי של Virtual Spirits לאתר יכולה להגדיל משמעותית את אחוז ההמרה ללידים של מכירות מהתנועה באתר, להוריד את עלויות התמיכה בלקוחות ולספק לגולשים חווית גלישה ייחודית.

כאן סלומון אינטראקטיב והצוות המקצועי שלנו נכנסים לתמונה ומאפשר לכם לנהל את הסוכן נכון כך שתוכלו להוציא את המקסימום מהסוכן הוירטואלי באתרכם!

סלומון אינטראקטיב מתמחה בניהול סוכני צ'אט וירטואליים של Virtual Spirtis!

מהם היתרונות של סוכן וירטואלי המנוהל היטב על ידי סלומון אינטראקטיב?

· הפוך מבקרים ללקוחות פוטנציאלים

הסוכן הוירטואלי שלך יעורר עניין במוצרים או השירותים שאתה מספק ולייצר לידים של טלפון או דוא"ל מהמבקרים באתר כדי שתוכל לסגור את המכירה. כל ליד חדש הוא הזדמנות חמה למכירה בגלל שהם היו מעוניינים בהצעה שלך וסיפקו את הטלפון / הדוא"ל שלהם כדי שתיצור איתם קשר.

· התמודדות עם שאלות הגולשים

כדי להעניק לגולש חווית שיחה חיובית, עם סוכן וירטואלי שיכול לתת מענה נכון לצרכיו, לסוכן הוירטואלי יש מגוון תשובות מותאמות לתחום וכן תשובות כלליות נוספות. במידה ולא נמצאה תשובה לשאלת הגולש, תינתן תשובה מתוך מאגר תשובות נפרד, המעודד לפנות ולקבל את הפרטים מנותן השירות עצמו.

לסוכן הוירטואלי של Virtual Spirits ישנה מערכת למידה אוטומטית המציפה את שאלות הגולשים שחוזרות על עצמן ונותנת אינדיקציה ל- מה הלקוחות באמת מחפשים!

· צ'אט אוטומטי בעיצוב אישי

הוסף צבע ולוגו לחלון הצ'אט האוטומטי שלך בכדי למתג אותו שיהיה חלק בלתי נפרד מהאתר שלך.

אתה יכול גם להוסיף את הלוגו של העסק שלך לחלון הצ'אט!

סלומון איטראקטיב עוזרת לך להוציא את המירב מהסוכן הוירטואלי של Virtual Spirits .
ברשותנו כל הכלים המקצועיים והתמיכה המלאה של Virtual Spirits לניהול הסוכן הוירטואלי.